Problēma ar spiedienu sūkņa TSRm-158A darbības laikā

Aleksandrs
1
atbildi
243
apskatei

Labdien Stāsts ir tāds. Ir sūknis ТСРм-158А un elektroniskais spiediena regulators EPS-16, ko ražo Harkova uzņēmums “Pumps plus equipment”. Regulators atrodas apmēram 2,5 m virs sūkņa. Sūkšanas un spiediena caurule līdz regulatoram ir 50 mm plastmasas. Mājas elektroinstalācija ir arī 20 mm plastmasas caurule. augstākais punkts 2,5 m virs kontroliera. Saskaņā ar kontroliera norādījumiem un aprakstu tam ir jānodrošina ūdens apgādes sistēmas darbība mājā kā pilntiesīgai mājas sūknēšanas stacijai. Lietojot aukstu ūdeni, tas notiek.

Sūknis rada izslēgšanās spiedienu aptuveni 2,2 MPa, ieslēgšana notiek ar spiedienu aptuveni 1,1 MPa. Sūknis ieslēdzas un izslēdzas, sistēmā nav patvaļīgu ieslēgumu, kas norāda uz noplūdi, un cauruļvadu savienojumos acij nav noplūdes. Tomēr, kad pēc neilga laika (apmēram 3 minūtes) tiek ieslēgts Delimano tipa ūdens sildītājs, sausās darbības sistēmas indikators iedegas kontrollerī un izslēdz sūkni. Ja ūdens sildītājs izslēdzās agrāk, tad, tā kā sistēma darbojas, līdz tiek sasniegts izslēgšanas spiediens, atkārtojas tas pats stāsts. Restartējot pozīcijas sistēmu, tas nemainās. Tas turpinās, līdz jūs atverat krānu, lai novadītu aukstu ūdeni no jebkura cita punkta.

Pēc nedaudz, līdz 1 litram. ūdens novadīšana no tā visa atgriežas normālā stāvoklī. Pēc ražotāja pārstāvja ieteikuma es mēģināju mainīt pārslēgšanas spiedienu ar regulēšanas skrūvi - tas nepalīdzēja, es nopirku hidraulisko akumulatoru un uzstādīju to sistēmā (es to uzstādīju gan pirms, gan pēc kontroliera), taču tas arī neko nemainīja. Ražotāja Kijevas servisa centra pārstāvji saka, ka mans sūknis nenodrošina pietiekamu spiedienu (ar viņu vairāk "uzlaboto" sūkni, pārbaudot kontroliera izslēgšanas spiedienu bija aptuveni 4 MPa.) Viņi neuzskatīja par nepieciešamību pārbaudīt darbību ar iepriekšminēto ūdens sildītāju, jo viņiem viss ir skaidrs (nopērciet no mums jaunu sūkni, un jūs būsit laimīgs).

Sakiet man, lūdzu, ko darīt? Iespļaujiet dārgajā uzlabotajā elektronikā un uzstādiet tipisku mehānisko releju. Vai ir kāds iemesls, par kuru es nevaru domāt? Jau iepriekš pateicos par atbildi.

Apmeklētāju komentāri
  1. Eksperts
    Nikolajs Fedorenko
    Eksperts

    Labdien, Aleksandra.Visos gadījumos es turpinu no pareizas skrūves un akumulatora uzstādīšanas.

    Paliek tikai divi:

    1. Dodieties uz servisa centra noteikumiem un uzstādiet to piedāvāto sūkni. Iepriekš paužot viņiem savus nosacījumus. Ieteicams pasūtīt instalāciju no viņiem. Šajā gadījumā viņi nāks ar savu “moderno” sūkni, instalēs, un jūs pieņemsit darbu. Nav spiediena, nav aprēķinu.
    2. Sliktāks variants. Lodējot karstu cauruli, santehniķi varētu radīt iekšēju pieplūdumu. Iespējams, ka to var noteikt, tikai ievietojot kameru cauruļvada iekšpusē un apstiprināšanas gadījumā lodējot bojātos savienojumus. 1. un 2. attēls vizuālai izpratnei.

    Sliktākais, ja cauruļvads tiek ievietots sienā un veikts remonts, tāpēc vispirms izslēdziet sūkni. Iespējams, ka sūknis nerada nepieciešamo spiedienu (ņemot vērā jūsu maksimālo augsto padeves punktu 5 metri), liels leņķu un grozāmu savienojumu skaits rada spiediena samazināšanos.
    Tikai gadījumā pārliecinieties, vai kolonnas izejā ir uzstādīts lodveida vārsts.

    Turklāt iesaku iepazīties ar mūsu saistītais raksts.

    Pievienotie fotoattēli:

Baseini

Sūkņi

Sasilšana