Pats Samsung SC8870 putekļsūcējs darbības laikā izslēdzās

Sergejs
1
atbildi
225
skati

Sveiki Man ir Samsung SC8870 putekļsūcējs. Tātad, darba laikā viņš atvienojās. Es ļāvu tai pilnībā atdzist un nomainīju baterijas, bet tas nedarbojas. Motors tikai sekundi ieslēdzas un izslēdzas, pēc divām sekundēm tas atkal ieslēdzas un izslēdzas, it kā kāds ļautos slēdzim. Kas tas varētu būt? Es būtu pateicīgs par padomu.

Apmeklētāju komentāri
  1. Eksperts
    Amirs Gumarovs
    Eksperts

    Labdien. Jūsu gadījumā šo putekļsūcēja izturēšanos var izraisīt divi faktori:

    1. Bojāta termiskā releja;
    2. Motora darbības traucējumi.

    Jebkurā gadījumā jums ir jāizjauc putekļsūcējs un jāuzmanās.

    Saskaņā ar pirmo punktu: mēģiniet iedarbināt putekļsūcēju tieši bez termiskā releja, vienkārši pārliecinieties, vai kontakts, kas atrodas uz šī sensora, tagad nonāk tieši sukas korpusā. Ja tas nepalīdz, tad pārejiet pie 2. darbības. Dzinējam ir daudz lietu, kas var izraisīt šādus darbības traucējumus, sākot ar sukām un beidzot ar tinumiem, tāpēc, ja nav remonta pieredzes, tad nedodiet speciālistus diagnostikai. Arī tīmeklī ir daudz piedāvājumu, kur jūs varat iegādāties motora analogu 1000 rubļu robežās.

    p.s. dažreiz gadās, ka filtrs ir stipri aizsērējis gaisa ieplūdes dēļ, un motors pārkarst. Tas, protams, izslēdzas nevis pēc 2 sekundēm, piemēram, jūsu, bet pēc 10-20, taču to joprojām ir vērts pārbaudīt.

    Pievienotie fotoattēli:

Baseini

Sūkņi

Sasilšana