Slėgio problema dirbant siurbliui TSRm-158A

Aleksandras
1
atsakymas
243
peržiūra

Sveiki! Istorija tokia. Yra siurblys ТСРм-158А ir elektroninis slėgio valdiklis EPS-16, kurį gamina Charkovas „Pumps plus equipment“. Valdiklis stovi apie 2,5 m virš siurblio. Siurbimo ir slėgio vamzdis į valdiklį yra 50 mm plastiko. Namų instaliacija taip pat yra 20 mm plastikinis vamzdis. aukščiausias taškas 2,5 m virš valdiklio. Remiantis instrukcijomis ir valdiklio aprašymu, jis turi užtikrinti namo vandens tiekimo sistemos, kaip visavertės buitinės pompos, veikimą. Naudojant šaltą vandenį, taip nutinka.

Siurblys sukuria maždaug 2,2 MPa uždarymo slėgį, o įjungimas vyksta esant maždaug 1,1 MPa slėgiui. Siurblys įsijungia ir išsijungia, nėra jokių savavališkų intarpų, rodančių sistemos nuotėkį, ir vamzdynų jungtyse nėra jokių nutekėjimų į akis. Tačiau kai „Delimano“ tipo momentinis vandens šildytuvas įjungiamas po trumpo jo naudojimo (maždaug 3 minutes), valdiklyje įsižiebia sausosios eigos sistemos indikatorius ir jis išjungia siurblį. Jei vandens šildytuvas išsijungė anksčiau, tada, kai sistema veikia tol, kol pasiekiamas išjungimo slėgis, kartojasi ta pati istorija. Iš naujo paleidus padėties sistemą, ji nesikeičia. Tai tęsiasi tol, kol neatidarysite čiaupo, kad nutekėtų šaltas vanduo bet kuriame kitame taške.

Po truputį, iki 1 litro. vandens nutekėjimas iš viso grįžta į normalią būseną. Gamintojo atstovo patarimu aš bandžiau perjungimo slėgį pakeisti reguliavimo varžtu - tai nepadėjo, nusipirkau hidraulinį akumuliatorių ir pritvirtinau jį sistemoje (aš jį sumontavau tiek prieš valdiklį, tiek po jo), tačiau tai taip pat nieko nepakeitė. Gamintojo Kijevo aptarnavimo centro atstovai sako, kad mano siurblys neteikia pakankamo slėgio (turint jų labiau „pažangų“ siurblį, tikrinant valdiklį, išjungimo slėgis buvo apie 4 MPa.) Jie nemanė, kad būtina patikrinti veikimą minėtu vandens šildytuvu, nes jiems viskas aišku (nusipirk iš mūsų naują pompą ir būsi laimingas).

Pasakyk man, prašau, ką daryti? Spjaukite į brangią pažangią elektroniką ir įdiekite tipinę mechaninę relę, ar yra kokia nors priežastis, apie kurią negalvoju? Iš anksto dėkoju už atsakymą.

Lankytojų komentarai
  1. Ekspertas
    Nikolajus Fedorenko
    Ekspertas

    Laba diena, Aleksandrai.Visais atvejais pradedu nuo teisingo varžto nustatymo ir akumuliatoriaus montavimo.

    Lieka tik du:

    1. Eikite į aptarnavimo centro sąlygas ir įdiekite jų siūlomą siurblį. Iš anksto išreiškite jiems savo sąlygas. Patartina užsisakyti instaliaciją iš jų. Tokiu atveju jie ateis su savo „madingu“ siurbliu, sumontuos, o jūs priimsite darbą. Jokio slėgio, jokių skaičiavimų.
    2. Blogesnis pasirinkimas. Litaudami karštu vamzdžiu, santechnikai gali padaryti vidinį „antplūdį“. Tikriausiai tai įmanoma nustatyti tik įdedant fotoaparatą į dujotiekio vidų ir patvirtinimo atveju nugriebiant pažeistas jungtis. 1 ir 2 paveikslai vizualiam supratimui.

    Blogiausia, jei vamzdynas sienojamas į sieną ir atliekamas remontas, todėl pirmiausia pašalinkite siurblį. Gali būti, kad siurblys nesukuria reikiamo slėgio (atsižvelgiant į jūsų maksimalų aukštą 5 metrų tiekimo tašką), dėl daugybės kampų ir pasukamų jungčių slėgis sumažėja.
    Tik tuo atveju įsitikinkite, kad kolonėlės išleidimo angoje yra įmontuotas rutulinis vožtuvas.

    Be to, aš rekomenduoju susipažinti su mūsų susijęs straipsnis.

    Pridedamos nuotraukos:

Baseinai

Siurbliai

Atšilimas